search
"Alle verwachtingen overtroffen", verbaasde reacties op het cancelen van "geweldige" serie na slechts één seizoen
Series / Nieuws

"Alle verwachtingen overtroffen", verbaasde reacties op het cancelen van "geweldige" serie na slechts één seizoen

De serie 'Ponies' met Haley Lu Richardson en Emilia Clarke stopt na één seizoen.

De dramaserie Ponies stopt er al na één seizoen mee. Streamingdienst Peacock trekt de stekker uit het project, wat tot veel reacties leidt bij de cast en de makers.

Hoofdrolspeelster Haley Lu Richardson deelde na het nieuws een foto op sociale media. Daarop stonden donuts met de tekst Ponies, de naam van haar personage Twila en de kreet 4Ever. Zij en Emilia Clarke vertolkten de hoofdrollen in het project van bedenkers Susanna Fogel en David Iserson.

Trots op het resultaat


Medebedenker Iserson liet via Instagram weten dat de ontwikkeling van de serie zeven jaar geleden begon. Hij benadrukt dat het eindresultaat al zijn verwachtingen heeft overtroffen. "Dit zeggen gaat in tegen alles wat bescheiden in me is, maar Ponies is een geweldige serie," schreef hij. Hij voegde daaraan toe dat hij enorm trots is op elke seconde die ze hebben gemaakt en dat algoritmes en kijkcijfers helaas buiten zijn macht liggen. Iserson vroeg kijkers tevens om de serie aan anderen aan te raden.

Acteur Vic Michaelis deelde het bericht van Iserson en bedankte alle kijkers voor hun steun. Simon Haines, die de rol van sergeant Davis Carter speelde, blikte kort voor de annulering nog terug op de opnames. Hij noemde het script een van de beste die hij ooit had gelezen en haalde herinneringen op aan de laatste draaidag met zijn collega's.

Korte looptijd


Ondanks de positieve woorden van de betrokkenen blijft de serie beperkt tot slechts dit ene seizoen.

Aanbevolen artikelen