search
'Rocky' en 'Creed' krijgen een verrassende impuls: dit keer met een brede insteek
Series / Nieuws

'Rocky' en 'Creed' krijgen een verrassende impuls: dit keer met een brede insteek

Een van de meest geliefde franchises wordt voor het eerst uitgebreid met een tv-serie.

Amazon Prime Video heeft groen licht gegeven voor Delphi, de allereerste live-action televisieserie die zich afspeelt in het universum van de Creed- en Rocky-films.

De serie wordt geproduceerd door Michael B. Jordan en zijn productiebedrijf Outlier Society. Het verhaal speelt zich af in de iconische boksschool Delphi, bekend uit de films.

Focus op jonge boksers


Delphi richt zich op een nieuwe generatie jonge boksers die trainen en leven in de sportschool. Hoewel het algemene concept bekend is, zijn er nog geen verdere details over het plot vrijgegeven.

De Creed-films zijn wereldwijd een groot succes gebleken. Samen brachten de drie films meer dan 660 miljoen dollar op aan de bioscoopkassa’s.

Stijgende populariteit van de films


Elke nieuwe film in de reeks presteerde beter dan zijn voorganger. De derde film uit 2023 bracht alleen al 276 miljoen dollar op wereldwijd.



Michael B. Jordan speelde in alle drie de films de hoofdrol van Adonis ‘Donnie’ Creed. Of hij ook in de serie zal verschijnen, is nog niet bevestigd. Mocht hij meedoen, dan is het nog onduidelijk of het om een cameo of een grotere rol gaat.

Team achter de schermen


De serie wordt geleid door Marco Ramírez, die zowel showrunner als uitvoerend producent zal zijn. Hij staat bekend om zijn werk aan andere grote televisieseries.

Naast Ramírez zijn ook Liz Raposo, Irwin Winkler, David Winkler en Charles Winkler betrokken als producenten van het project.

Aanbevolen artikelen