search
LEGO en Netflix komen met immense set die zomaar heel snel uitverkocht kan zijn
Series / Nieuws

LEGO en Netflix komen met immense set die zomaar heel snel uitverkocht kan zijn

LEGO brengt op 1 januari 2026 een nieuwe 'Stranger Things'-set uit, gebaseerd op The Creel House.

Met de laatste afleveringen van Stranger Things in aantocht op Netflix verschijnt er ook een nieuwe LEGO-set rond de scifi-horrorserie. De set LEGO Icons 11370 verscheen spontaan op de Duitse webshop Thalia, meldt Bricktastic, en staat gepland voor 1 januari 2026, de dag waarop de complete serie van Stranger Things definitief is afgerond.

De set bestaat uit maar liefst 2593 stenen en is bedoeld voor 18+ fans. De release valt samen met de finale van seizoen 5 op 31 december en is de tweede Stranger Things-set na de iconische set 75810 The Upside Down uit 2019.

Uitgebreide set: Creel House


Het huis uit seizoen 4 is uitgevoerd met een donkerblauwe gevel en witte kozijnen die zijn afgewerkt met 'houten' planken. Het model kan worden uitgeschoven om Vecna’s Mind Lair te onthullen, met elementen als de deur met roos-inzet, de trap en de staande klok.

De set bevat 13 minifiguren, waaronder Mr. Whatsit (Vecna), Holly Wheeler, Mike, Eleven, Robin, Nancy, Will, Jonathan, Dustin, Steve, Lucas, Max en Vecna. Verder zijn een blauw WSQK-busje uit de trailer van seizoen 5 en een rode auto toegevoegd, plus een fiets en een brievenbus. De adviesprijs komt neer bijna 300 piek en dat is circa 11,6 cent per steen.

Het echte Creel House


Het echte Creel House is het Clermont Lee Mansion in Rome, Georgia (VS), dat in de serie is gebruikt voor de buitenopnames.



Disclaimer: Dit artikel is niet gesponsord door LEGO of een andere leverancier en is geschreven omdat het onderwerp aansluit bij series en films.

Aanbevolen artikelen