'Dredd'-serie nog twee jaar in de toekomst

Of meer...

Jim Pedd, 23-06-2017 12:30

Mocht je zitten te wachten op de Judge Dredd: Mega City One televisieserie, moeten we je teleurstellen. De serie zal voorlopig nog niet uitkomen namelijk. Jason Kingsley, die meerdere producties in de franchise maakte, liet weten dat het een enorme serie moet worden, die daardoor behoorlijk wat tijd nodig heeft om gemaakt te worden.
"Het vertellen van langere verhalen is veel fijner, want zo kan je makkelijker Mega City One en zijn inwoners laten zien. Dat allemaal in een twee uur durende film proppen, is erg ingewikkeld. Ik denk dat de serie dan ook twee jaar in de toekomst ligt. Maar we zitten nog vroeg in het proces, dus het kan korter maar ook langer duren," aldus Kingsley.

Tegelijk vertelde hij nog dit over de mogelijke serie: "Duistere fantasyelementen zijn een ding dat we willen verkennen. De serie gaat het macabere combineren met het gestoorde en lichtvaardige. Het is immers een grote plek, met meer dan 400 miljoen verhalen om te vertellen."

Bron: GamesRadar

Lees meer over: Judge Dredd, Mega CIty One, Serie, Franchise, Karl Urban, Jason Kingsley

Populair nieuws

Laatste serienieuws

Recensie Netflix-serie 'KANE- A Story Recorded'

Recensie Netflix-serie 'KANE- A Story Recorded'

Populair nieuws

Heel Netflix in de greep van nieuwe misdaadserie

Heel Netflix in de greep van nieuwe misdaadserie