search

Ons nieuws van zaterdag 5 maart 2016

Series / Nieuws

Lady Gaga keert terug naar 'American Horror Story'

De zangeres zal ook te zien zijn in het zesde seizoen van de populaire serie.

Ryan Murphy had al aangegeven Lady Gaga voor meerdere seizoenen van American Horror Story te willen strikken en dat is hem gelukt. De zanegres maakte in de radio uitzending van Elvis Duran and the Morning Show bekend ook in seizoen 6 van de serie te zullen spelen. "Ik kan je echter nog niets vertellen over hoe en wanneer," aldus de zangeres.

Elk seizoen van American Horror Story draait om andere personages, op andere locaties. Zo speelde het vorige seizoen zich af in een hotel met wel heel aparte gasten. Waar seizoen 6 zich zal afspelen, is nog niet bekend maar Murphy heeft zich al laten ontvallen dat het in twee verschillende tijdsperiodes zal plaats vinden. Naar verwachting zal de serie deze herfst weer worden uitgezonden.

Lady Gaga speelde in seizoen 5 een rijke biseksuele hoteleigenares genaamd Elizabeth, die relaties had met zowel mannelijke als vrouwelijke personages. Haar acteeruitstapje was erg succesvol, want ze won voor haar rol een Golden Globe.

Kijken jullie al uit naar een zesde seizoen met opnieuw Lady Gaga?

Laatste artikelen

Bekijk alle artikelen

Meest gelezen artikelen

  1. 1. Oorlogsfilm zet Netflix compleet in lichterlaaie, in meer dan 80 landen de ongenaakbare nummer 1

  2. 2. Dinsdag is het zover: D-day op Netflix, de meest avontuurlijke fantasy-serie (8,3 op IMDb) begint aan haar tweede seizoen en een derde is al in de maak!

  3. 3. De hype is onwerkelijk groot en HBO Max pompt dit op tot mythische proporties, deze serie moet echt oppassen geen episch fiasco te gaan worden

  4. 4. Netflix compleet gegrepen door dit kijkcijfermonster van Steven Spielberg, direct de best bekeken serie in maar liefst 53 landen wereldwijd

  5. 5. Fans in extase, superpopulaire sci-fi-western die na 1 seizoen werd stopgezet; komt er na 20 jaar toch een tweede seizoen?

Bekijk alle artikelen