search

Ons nieuws van zaterdag 5 maart 2016

Series / Nieuws

Lady Gaga keert terug naar 'American Horror Story'

De zangeres zal ook te zien zijn in het zesde seizoen van de populaire serie.

Ryan Murphy had al aangegeven Lady Gaga voor meerdere seizoenen van American Horror Story te willen strikken en dat is hem gelukt. De zanegres maakte in de radio uitzending van Elvis Duran and the Morning Show bekend ook in seizoen 6 van de serie te zullen spelen. "Ik kan je echter nog niets vertellen over hoe en wanneer," aldus de zangeres.

Elk seizoen van American Horror Story draait om andere personages, op andere locaties. Zo speelde het vorige seizoen zich af in een hotel met wel heel aparte gasten. Waar seizoen 6 zich zal afspelen, is nog niet bekend maar Murphy heeft zich al laten ontvallen dat het in twee verschillende tijdsperiodes zal plaats vinden. Naar verwachting zal de serie deze herfst weer worden uitgezonden.

Lady Gaga speelde in seizoen 5 een rijke biseksuele hoteleigenares genaamd Elizabeth, die relaties had met zowel mannelijke als vrouwelijke personages. Haar acteeruitstapje was erg succesvol, want ze won voor haar rol een Golden Globe.

Kijken jullie al uit naar een zesde seizoen met opnieuw Lady Gaga?

Laatste artikelen

Bekijk alle artikelen

Meest gelezen artikelen

  1. 1. Grote sciencefiction-sensatie op Prime Video, 175 miljoen dollar aan kosten maar toch na 1 seizoen al stopgezet

  2. 2. Complotthriller op Netflix breekt records: meer dan 2 miljard uur bekeken! Grootse terugkeer met derde seizoen in februari 2026

  3. 3. Gruwelijk en waargebeurd, deze miniserie op Netflix wil je niet missen

  4. 4. De 'Yellowstone' van Netflix wordt met de grond gelijk gemaakt

  5. 5. Na een bijzonder korte wachttijd van 11 maanden, gaat het slotseizoen van de allergrootste serie van Prime Video alweer van start

Bekijk alle artikelen