search

Ons nieuws van zaterdag 25 februari 2017

Series / Nieuws

'Voltron' krijgt derde seizoen

Netflix en DreamWorks zouden ruwweg zes seizoenen willen maken.

De animatieseries die Netflix en DreamWorks maken doen het erg goed. Denk maar Guillermo del Toro's Trollhunters, Dragons: Race tot he Edge en Voltron: Legendary Defender. Die derde serie doet het goed in zijn tweede seizoen en nu meldt Den of Geek dat merchandise rond de serie wijst op een derde seizoen. Dat is nog niet officieel bekendgemaakt, maar wel al besteld.

Volgens datzelfde bericht zouden Netflix en DreamWorks va plan zijn in totaal 78 afleveringen te maken, ruwweg zes seizoenen. De franchise draait om gewone aardbewoners, die terecht komen op een andere planeet. Daar worden ze gerekruteerd om het als Voltron, een honderd meter lange robotkrijger, op te nemen tegen slechteriken.

Op dit moment is dus het tweede seizoen te zien op Netflix. Wanneer dat derde er komt is nog niet bekend.

Laatste artikelen

Bekijk alle artikelen

Meest gelezen artikelen

  1. 1. Ik ben helaas totaal niet onder de indruk van de eerste drie afleveringen van het nieuwe seizoen van deze monsterlijke scifi-serie

  2. 2. Dit is de serie waar iedereen momenteel over praat; Prime Video schiet raak met deze nieuwe serie over een oude bekende

  3. 3. Netflix wil hiermee alles gaan overtreffen; honderden miljoenen videogames verkocht en nu komt eindelijk de serie

  4. 4. Zondag is de dag waar iedereen op wacht; komt er na 20 jaar dan eindelijk een vervolg op deze zo enorm geliefde scifi-serie?

  5. 5. De geruchten zijn waar, deze legendarische scifi-serie krijgt na 20 jaar een comeback

Bekijk alle artikelen