Captain Marvel-easter egg en Defender in 'Jessica Jones' seizoen 3

De laatste Netflix / Marvel-serie ooit.

Bram de Groot, 16-06-2019 17:10

Na dertien seizoenen komt de Netflix / Marvel-seriereeks rond The Defenders tot een eind met het derde seizoen van Jessica Jones. In dat seizoen zitten uiteraard weer een aantal opvallende zaken. Waaronder een andere Defender en een knipoog naar de Marvel-heldin Captain Marvel.
Lichte spoilers...


In een opzich niet heel opvallende wending zit ook Mike Colters Luke Cage in seizoen 3 van Jessica Jones. De kogelwerende held ontmoet Krysten Ritters Jones en geeft advies over hoe om te gaan met Trish Walker (Rachael Taylor). Luke Cage werd in seizoen één van Marvels Jessica Jones geïntroduceerd, nog voor hij te zien was in zijn eigen serie, Luke Cage.

Captain Marvel
In de tweede aflevering 'AKA You're Welcome' zien we hoe Trish een kostuum maakt. Ze trekt een aantal pakjes aan in een kostuumwinkel. We zien onder meer Hellcats originele oranje kostuum. Tussendoor trekt ze ook nog een pak aan die duidelijk gebaseerd is op het pak van Carol Danvers' Captain Marvel. Trish zet zelfs een blonde pruik op. Een screenshot:


Bron: Screenrant

Lees meer over: Jessica Jones, Daredevil, The Punisher, The Defenders, Luke Cage, Iron Fist, Krysten Ritter

Populair nieuws

Populair nieuws

Een van de beste thrillers ooit staat op Netflix

Een van de beste thrillers ooit staat op Netflix