search

Ons nieuws van zaterdag 23 december 2017

Series / Trailer

Trailer voor Netflix' 'Seven Seconds'

Nieuwe misdaadserie!



Netflix heeft de eerste teaser trailer onthuld voor hun nieuwe misdaadserie Seven Seconds, een anthologie. De serie debuteert op 23 februari.

In Seven Seconds zien we een maatschappij met veel racisme, sensationele headlines en een publiek dat liever vermaakt wordt dan dat ze worden onderlegd. Slechts zeven seconden kunnen leven of dood betekenen. De serie geeft een blik op de persoonlijke, menselijk verhalen achter de headlines.

Brenton Butler is zo'n persoon. Zijn leven en die van zijn familie veranderen in een seconde. Een witte agent rijdt namelijk per ongeluk een zwarte tiener aan en dit heeft een enorme impact op de stad. Het gevolg is een doofpot en het proces van de eeuw.

The Killing-bedenker Veena Sud lanceerde de serie, met rollen voor onder meer Regina King (American Crime), Clare-Hope Ashitey (Doctor Foster), Russell Hornsby (Fences), Beau Knapp (Sand Castle) en Michael Mosely (Ozark).

Laatste artikelen

Bekijk alle artikelen

Meest gelezen artikelen

  1. 1. Eén van de grootste actieseries uit onze tijd keert deze zomer terug met zijn 4e seizoen op Prime Video

  2. 2. Seizoen 3 van de hitserie 'Landman' op SkyShowtime slaat op drastische wijze een andere richting in

  3. 3. Na Netflix gaat ook Disney+ een grootse tv-serie maken over deze populaire 10-delige boekenreeks

  4. 4. Één van de grootste actieseries uit onze tijd krijgt vanaf half september zijn eigen spin-off op Prime Video

  5. 5. Critici trekken fel van leer tegen deze HBO Max-serie, maar 25 miljoen kijkers trekken zich daar niets van aan

Bekijk alle artikelen