Trailer 'FUBAR' met Arnold Schwarzenegger in zijn seriedebuut

Heerlijke nieuwe actieserie met 'de snelste 65-jarige witte man ter wereld' start binnenkort.

Valeria Milić, 20-04-2023 15:13

Schwarzenegger's personage mag dan gepensioneerd zijn, Arnie zelf is dit zeker niet. Hij maakt zijn seriedebuut in een komische actieserie zoals we dit van de spierbundel en ex-politicus gewend zijn in FUBAR.
De serie doet een beetje denken aan de filmhit True Lies. Luke Brunner is een gepensioneerde CIA-agent die er achter komt dat zijn dochter Emma (Monica Barbaro) ook al een tijdje voor de CIA werkt.

Uitstapje naar tv

Sommigen zullen zich wellicht afvragen of er wel mensen zitten te wachten op een Schwarzenegger op leeftijd. De vlotte trailer, doorspekt met de nodige humor, wekt de indruk van wel. De acteur speelt een vertrouwd type rol en ook één waar hij van nature goed in is. Het feit dat hij een uitstapje maakt naar tv kan in dit verband alleen maar als positief gezien worden.

Binnenkort starten de avonturen van vader en dochter in een situatie die kennelijk volledig f.u.b.a.r. ('fucked up beyond any recognition/repair') is. Luke en Emma Brunner gaan het ongetwijfeld rechttrekken.

FUBAR gaat in première op 25 mei op Netflix.




Lees meer over: Fubar, Arnold Schwarzenegger, Milan Carter, Monica Barbaro

Populair nieuws

Laatste serienieuws

'The Big Bang Theory'-ster had een magische start

'The Big Bang Theory'-ster had een magische start

Populair nieuws

Geweldige oorlogsserie zet Netflix in vuur en vlam

Geweldige oorlogsserie zet Netflix in vuur en vlam