search

Ons nieuws van dinsdag 31 januari 2017

Series / Foto's

Sigourney Weaver op nieuwe setfoto's Marvels 'The Defenders'

De gelauwerde actrice speelt in de serie de rol van schurk Alexandra.

Vandaag zijn er meer setfoto's van Marvels Marvels The Defenders online verschenen. Deze keer gaat het echter niet over de helden van de serie, maar over schurk Alexandra, die gespeeld wordt door niemand minder dan actrice Sigourney Weaver.

We weten tot op heden nog steeds niet wat Alexandra precies zo kwaadaardig maakt, maar er gaan wel al langere tijd geruchten dat ze een machtig figuur is dat door The Hand wordt aangestuurd. De opnames van de serie gingen onlangs van start en het resultaat zal later dit jaar worden uitgezonden. De betreffende foto's kun je hieronder bekijken.

In The Defenders zien we Krysten Ritter als Jessica Jones, Charlie Cox als Matt Murdock/Daredevil, Mike Colter als Luke Cage, Finn Jones als Danny Rand/Iron Fist, Elden Henson als Foggy Nelson, Deborah Ann Woll als Karen Page, Eka Darville als Malcolm, Carrie-Anne Moss als Jeri Hogarth, Simone Missick als Misty Knight, Rachael Taylor als Trish Walker, Scott Glenn als Stick en Rosario Dawson als Claire Temple. Er gaan ook geruchten dat Jon Bernthal opnieuw te zien zal zijn als The Punisher in de serie, maar dat is nog niet bevestigd.

Marvels Daredevil-showrunners Marco Ramirez en Doug Petrie zullen deze zelfde functie vervullen voor The Defenders. Drew Goddard, Jeph Loeb en Jim Chory produceren. Regisseur S.J. Clarkson (Jessica Jones) zal de eerste twee afleveringen regisseren.

Series / Nieuws

Acteurs Marvels 'Cloak and Dagger' gevonden: Olivia Holt en Aubrey Joseph

In 2018 op de buis.

Marvel heeft officieel bekend gemaakt welke acteurs de rollen gaan spelen van hun helden Cloak & Dagger in de gelijknamige tv-serie welke op de zender Freeform uitgezonden gaat worden. De gelukkigen zijn de Aubrey Joseph (The Night Of, Run All Night) en de voormalig Disney Channel-ster Olivia Holt (I Didn't Do It).

Holt en Joseph gaan respectievelijk de rollen spelen van de personages Tandy Bowen a.k.a. Dagger en Tyrone Johnson a.k.a. Cloak.

"De personages Tandy en Tyrone hebben me altijd aangesproken sinds ik ze als jonge jongen ontmoetten op de pagina's van de Marvel comics. Toen Olivia en Aubrey auditie deden voor de rollen, kwamen deze personages van hun bladzijde af. We zijn dolblij om deze talentvolle jonge acteurs naar het Marvel Universe te brengen," aldus uitvoerend producent en showrunner Joe Pokaski.

De serie wordt naar verluidt een soort "superheldenliefdesverhaal" over twee tieners met compleet andere achtergronden. Tijdens hun relatie moeten ze zien om te gaan met verkregen superkrachten. Tandy kan krachtige lichtstralen uitzenden en Tyrone kan anderen later overspoelen door de duisternis. Ze merken dat ze hun krachten gezamenlijk kunnen inzetten, al gaat dit niet altijd samen met hun prille liefdesrelatie.

Pas in de winter van 2018 moet Cloak and Dagger debuteren.

Laatste artikelen

Bekijk alle artikelen

Meest gelezen artikelen

  1. 1. Raad eens wie er terug is? Netflix gaat volgende maand offline!

  2. 2. De grootste Netflix-serie aller tijden is terug, maar weet seizoen 1 niet te verslaan

  3. 3. Het tweede seizoen van één van de beste series van deze tijd wordt nog spannender dankzij deze legendarische toevoeging

  4. 4. Morgen gaat het gebeuren: de meest besproken sci-fi-serie van het jaar gaat eindelijk van start

  5. 5. Zo spannend dat je niet durft te kijken, deze spin-off is beste in zijn genre

Bekijk alle artikelen